Historia THORZT to historia czterech wybitnych, profesjonalnych sportowców, którzy rozumieją wymagania ciężko pracującego ciała. Połączyli swoje unikalne umiejętności, wiedzę, doświadczenie i pasję, aby dostarczyć rozwiązanie przeciwdziałające odwadnianiu organizmu.

   Podczas nawadniania za pomocą napoju hipotonicznego THORZT, będziesz czerpać korzyści z poprawy wydajności, regeneracji i lepszego samopoczucia dlatego, że jego formuła została opracowana dla osób uprawiających sport oraz dla pracujących w ciężkich warunkach.

    Tim Bird, dyrektor zarządzający firmy Paramount Safety (producent THORZT), jest także elitarnym kajakarzem, który ma rekord WA Avon Decent, a także reprezentował Australię na Mistrzostwach Świata w kajakarstwie klasycznym w 2001 roku. Tim dużo ćwiczył z wieloletnimi przyjaciółmi i kolegami z zespołu Paramount, w tym z zawodnikiem Ironmana Bradem Rodgersiem i Nowozelandzkim kajakarzem Owenem Hughes, który startował w pięciu Mistrzostwach Świata oraz na Olimpiadzie w Atlancie w 1996 roku.

  Nawodnienie jest integralną częścią każdego programu treningu wytrzymałościowego, a ci trzej zawodnicy, którzy stwierdzili, że istniejące napoje sportowe nie spełniają ich wymagań, podjęli współpracę, aby stworzyć formułę napoju, która przyczyni się do utrzymania właściwego nawodnienia organizmu i regeneracji mięśni. Prowadząc badania, zarówno w sporcie, jak i przemyśle okazało się, że problem związany z wysoką temperaturą w miejscu pracy i właściwym nawodnieniem, jest również poważny dla specjalistów BHP / HSE. Będąc już w branży produkcji i dystrybucji środków ochrony indywidualnej w celu ochrony zewnętrznej części ciała, naturalnym krokiem było również zabezpieczenie ciała od wewnątrz.

   Badania wykazały, że formuła opracowana dla napojów sportowych może również pomóc w radzeniu sobie ze stresem termicznym i odwodnieniem w miejscu pracy. Po długim procesie badań i prób zespół doszedł do optymalnej formuły i w ten sposób powstał THORZT. Dalsza ocena naukowa przeprowadzona przez fizjologów uniwersyteckich zaowocowała rewelacyjnymi recenzjami dzięki niskiej zawartości cukru, oraz włączeniu do składu niezbędnych aminokwasów i witamin.

   David Rhodes, olimpijczyk (4. K2 1000m Ateny), podjął się przekazywania wiedzy jak zapobiegać wystąpieniu stresu termicznego oraz rozwiązywać problemy właściwego nawadniania pracowników. Wiedza Davida o stresie termicznym oraz odwodnieniu wyniesiona z jego kariery sportowej w połączeniu z umiejętnościami komunikacyjnymi sprawiły, że był idealnym kandydatem do propagowania wiedzy o THORZT.

   „Nie chodzi wyłącznie o picie elektrolitów, nie są one złotym środkiem. Chodzi o wiedzę i zrozumienie, gdzie THORZT może odegrać ważną rolę w Twoich działaniach związanych z zarządzaniem stresem termicznym oraz właściwym nawodnieniem organizmu.” – David Rhodes

Przedmioty w koszyku

Empty cart

No products in the cart.

Return to Shop
Szukaj: